Lüks kaliteli emlakların önde gelen sağlayıcısıyla özel yaşam tarzını keşfedin.

Biz Kimiz

AllPro Homes, mimarlık, tasarım, sanat ve estetiği bir araya getiren öncü bir alanında önce bir kuruluştur. 20 yıllık köklü geçmişiyle, AllPro Homes mimari alanda birçok projeye imza atmıştır. Bu projeler, iç mimari, mühendislik, 3D görselleştirme ve uygulamalı projeleri dahil birçok hizmeti kapsar. Güçlü ve son teknolojiye sahip bir kadrosu olan AllPro Homes, müşterilere her zaman en iyi hizmeti sunmak için hazır bulunmaktadır. Her proje, müşterinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak amacıyla özel olarak tasarlanmaktadır. Deneyimli mimarlarımız, bina, villa, sanayi tesisi, alışveriş merkezi, otel ve sosyal tesis projeleri ile birlikte çevre düzenleme ve peyzaj alanlarında çağdaş, özgün, detaylı ve vizyoner projeler tasarlayarak konseptinize ve temanıza en uygun hizmeti sağlamaktadırlar. AllPro Homes, kaliteli hizmeti, yenilikçi tasarımları ve müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutar.

Verimlilik

İşlevsel çözümlerle estetik değerleri dengeleyerek, kaynakları en etkin şekilde kullanmayı amaçlayan bir ekibiz.

Güven

Başarılı projelerin temel taşıdır; güvenilirlik, mülk sahibi olmak isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılayan, emniyet ve sağlamlık sunan yapılar oluşturuyoruz.

Yenilik

Sınırları zorlayan tasarım yaklaşımlarıyla fark yaratmayı hedefleyen, teknoloji ve estetik arasında uyumu sağlayarak ilham verici ve özgün yapılar ortaya çıkarıyoruz.

Kalite

Estetiği ve dayanıklılığı bir arada sunarak kullanıcıların ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayan, uzun ömürlü ve değerli yapıları inşa ediyoruz.

Tasarım ve inşaat sürecindeki tüm stresinizi biz üstleneceğiz

Şirketimiz, gayrimenkul sektöründe öncü sağlayıcılardan biridir ve müşterilere özel hizmetler sunan geniş bir yelpazeye sahiptir. Şirketimizle çalışmaya başladığınızda, uzman ekibimiz sizi ev sahibi olma sürecinde başından sonuna sizin yanınızda olacaktır. Başarılı bir iç tasarım projesinde estetik görünümün ötesinde, fiziksel çevre, aydınlatma, işlevsellik, ısıtma ve havalandırma gibi konfor unsurları ile projenin kalitesi, süresi ve maliyeti büyük önem taşır. Bu temel değerlere ek olarak, dünya genelindeki trendleri yakından takip eder ve hayallerinizi dinleyerek ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunarız. Ayrıca, bütçenizi korumanıza yardımcı olacak özel teklifler sunarak işbirliği sürecini daha avantajlı kılacağımıza inanıyoruz. Sizinle çalşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Ekibimiz

Mustafa Derat

Şirket Direktörü ve Mimar

Dilara Sertgöz

Mimar

Kemal İkizler

Mimar

Ceren Özkalkanlı

Mimar

Hannibal Ravandeh

3d Görsel Tasarım

Emine Ateş Direl

Mimar

Başak Tutku Karadedeler

Mimar

Projelerimiz

Listeleri Karşılaştır

Karşılaştırmak