Güvenilir yol arkadaşınız. Gayrimenkul hukukunda yol gösteren danışmanlık hizmeti.

Gayrimenkul Hukuk Danışmanlığı

AllPro Homes olarak, müşterilerimize gayrimenkul işlemlerinde güvenilir, profesyonel ve kapsamlı hukuki danışmanlık sağlamak için buradayız.

Gayrimenkul işlemleri karmaşık ve çok yönlü olabilir ve bu süreçte hukuki riskleri en aza indirmek son derece önemlidir. Bu noktada, ekibimizdeki deneyimli Gayrimenkul Hukuk Danışmanları olarak, sizlere tam destek sunmak için buradayız. Yerel gayrimenkul yasalarını ve düzenlemelerini kapsamlı bir şekilde anlıyoruz ve sürekli güncellemeleri takip ediyoruz. Böylece, müşterilerimize en son hukuki bilgileri sunarak, kararlarını daha bilinçli bir şekilde almalarına yardımcı oluyoruz.

Her nevi konut, otel, site gibi gayrımenkul proje geliştirme aşamasından satışına, devrine ve gayrımenkul hukukuna dair ortaya çıkabilecek uyuşmazlıklarına ilişkin tüm süreçlerde hukuki danışmanlık, dava ve avukatlık hizmetlerimizle müşterilerimizin yanındayız.

AllPro Homes’a hoş geldiniz – güvenliğiniz ve başarınız için buradayız!

Sözleşme Hazırlama Hizmetleri

Gayrimenkul satış ve devrine ilişkin sözleşmelerin hazırlanması, satış vaadi sözleşmelerinin, alım, önalım, geri alım hakkı tanıyan sözleşmelerin ve sair proje geliştirme sözleşmelerinin hazırlanması.

Hukuki Tapu ve İmar Destek Hizmetleri

Tapu ve imar hukukuna ilişkin hukuki destek ve avukatlık hizmetleri sunulması; tapu iptal, tapu düzeltme, tecavüzün men’i davalarının açılması ve takibi.

Kira Sözleşmelerinin Hazırlanması

Doğru ve eksiksiz bir şekilde hazırlanması, kiracı ve mülk sahibi arasındaki hak ve sorumlulukları açıkça belirlerken, aynı zamanda potansiyel ihtilafların önlenmesine yardımcı olur.

İzin ve Ruhsat Hukuku Danışmanlığı

Kamu kurumlarından alınacak izin ve ruhsatlara ilişkin hukuki danışmanlık hizmetleri verilmesi.

Alıcı ve Satıcıların Haklarının Korunması

Taşınmaz malların alım satım işlemleri için oldukça önemlidir. Bu işlemler, gayrimenkul piyasasındaki birçok unsuru içermekte ve tapu kayıtlarının doğru bir şekilde incelenmesi, alıcı ve satıcıların haklarının korunması açısından büyük bir önem taşımaktadır.

Dava Takibi ve Stratejik Danışmanlık

Gayrımenkul hukuku kapsamına giren konularda davaların açılması ve takibi, açılan davalara karşı hukuki stratejinin belirlenerek davaların takibi hizmetleri.

Kredi Sözleşmeleri

Gayrimenkul finansmanı konularında hukuki destek verilmesi; mortgage kredileri, iş ortaklığı (joint venture) ve konsorsiyum sözleşmeleri; proje finansmanı, teminat ve kredi sözleşmelerinin hazırlanması.

Bir uzman ile konuşmak ister misiniz?

Danışmanlarımıza ve portföylerine daha yakından bakmanız için.

ÖZLEM İZLEMEKK SÖNMEZ

Gayrimenkul Danışmanı
  • Emlak Sayısı: 39
  • Dil: Türkçe, İngilizce
Profili Görüntüle

DÜREM VAROĞLU

Direktör
  • Emlak Sayısı: 10
  • Dil: English, Turkish
Profili Görüntüle

BÜLENT MERTGİL

Gayrimenkul Danışmanı
  • Emlak Sayısı: 62
  • Dil: Türkçe, İngilizce
Profili Görüntüle

Merve Barbaros

Emlak Danışmanı
  • Emlak Sayısı: 10
Profili Görüntüle
  • Emlak Sayısı: 12
Profili Görüntüle

Anna Ostashova

satış temsilcisi
  • Emlak Sayısı: 19
  • Dil: rusça ukraynca ingilizce
Profili Görüntüle

Listeleri Karşılaştır

Karşılaştırmak